СБУ "накопала" інформацію про "російський слід" в брюссельських терактах

Служба безпеки України має "певні матеріали", які дають підстави припустити можливий "російський слід" у брюссельських терактах 22 березня
Depo.Влада
23 березня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу заявив голова СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"На мій погляд вчора, виступаючи перед студентами в Києво-Могилянській академії, я сказав максимально толерантно, зробивши просто припущення (про російський слід в терактах в Брюсселі, - ред.). Як ви розумієте, коли голова СБУ робить якісь припущення, то він грунтується на якихось матеріалах. У нас є як відкриті, так і закриті джерела інформації. Я не може, на жаль, оприлюднити те, що в нас є в закритому режимі", - сказав Грицак. 

За його словами, представники і прихиники ІДІЛ з Росії та пострадянських республік, використовуючи територію України як транзитну, вільно пересуваючись Росією йдуть вглиб Європи, в Сирію через Туреччину. "Я не чув про якісь гучні арешти і затримання представників ІДІЛ російськими спецслужбами на території Росії", - сказав голова СБУ.

"Ще що цікаво, корінь ідеології ІДІД і "русского міра" однаковий по суті. Це нас наштовхує на певні думки. Це винятковість і нетерпимість. А далі, тут всі розумні, додумаються, до чого це я говорю", - додав силовик.

Нагадаємо, вчора глава СБУ Василь Грицак допустив причетність Росії до підготовки терористичних атак у міжнародному аеропорту "Завентем" та метро Брюсселя. У відповідь на цю заяву прем'єр-міністр Росії назвав Грицака "придурком"

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада