СБУ: Ми готові до будь-яких компромісів щодо звільнення Надії Савченко

Українська сторона готова до будь-яких компромісів з питання обміну української льотчиці та народного депутата Надії Савченко
Depo.Влада
30 березня 2016 09:39
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт, передає depo.ua.

"Це дуже делікатна тема. Я не буду анонсувати звільнення Надії Савченко. Ми сподіваємося, що у найближчий час вона буде звільнена. Ми, зі свого боку, робимо і зробили все, що від нас можливе, щоб Надія була на свободі. Президент чітко заявив, що ми готові до будь-яких компромісів. Ведуться переговори по різним лініям, починаючи від Петра Олексійовича, закінчуючи нами переговірниками", - заявив Тандіт.

Крім того, він повідомив, що що наразі українська сторона намагається домогтися допуску українських чи іноземних лікарів до Надії Савченко, проте яких саме не уточнив. 

Нагадаємо, 29 березня засуджена на Росії українка Надія Савченко звернулася з новим листом до співвітчизників, в якому закликала "великих дядьків" не торгуватися, а домовлятися з Росією.

Як відомо, 22 березня російськиц суд засудив Савченко до 22 років позбавлення волі. Вирок ще не набув чинності, але Савченко заборонила своїм адвокатам оскаржувати його, щоб не відтягувати можливість політичного рішення, яке дозволило б їй повернутися в Україну.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада