СБУ масово відловлює диверсантів з Молдови, що планують "республіку" на Одещині

Співробітники Служби безпеки України перехопили вже близько 120 спеціально натренованих осіб з Молдови, які прагнули створити чергову псевдореспубліку
Depo.Влада
26 червня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це розповів керівник українського міжвідомчого координаційного центру зі звільнення полонених, член Громадської ради з питань оновлення СБУ Юрій Тандит, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"В Одесі було, по-моєму, 120 затримань по диверсійних групах. За нашою інформацією, з боку Молдови туди заходили проросійськи налаштовані спеціально навчені люди, які мали завдання створити чергову фейкову одеську псевдореспубліку. Там працювала ціла бригада СБУ, і досі в Михайла Саакашвілі залишається група СБУ, що займається цим", - розповів Тандит.

Нагадаємо, що голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі днями заявив, що президент Росії Володимир Путін розраховує дестабілізувати обстановку в Бессарабії Одеської області, скориставшись бідністю, яка панує у регіоні. СБУ вже не раз ловила диверсантів, які планували створення Бессарабської народної республіки.