СБУ: Краснов - це лише гвинтик у шпигунській мережі, що працює в Україні

СБУ детально інформує громадськість про справу голови цивільного корпусу "Азов" Станіслава Краснова, щоб довести, що служба працює виключно у рамках українського законодавства
Depo.Влада
3 березня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляє depo.ua.

"Ми у публічній площині разом із громадськістю здійснюємо розслідування справи, пов'язаної з державним зрадником, агентом, який підозрюється у роботі на російські спецслужби. Виходячи з тої уваги, яку привертає ця справа, ми хочемо всім пояснити, що СБУ працює виключно у рамках українського законодавства", - сказав представник СБУ.

Він наголосив, що Краснов – це лише один з елементів розгалуженої шпигунської мережі.

"Я думаю, всі присутні розуміють, що Краснов – це лише гвинтик у системі, у тій мережі, яка працює на території нашої держави. І у той час, коли ми розмовляємо, не виключено, що інші елементи тої мережі знищують докази, які свідчать про їхню протиправну діяльність і причетність до діяльності Краснова. Ми сподіваємося на розуміння громадськості і допомогу", - сказав Ткачук. 

Нагадаємо, що  СБУ затримала Краснова у ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі"  росіянам списків "Азова"

В СБУ ж заявили, що затримали Краснова на гарячому  - коли він переховув зброю  і опубліковали відео з його реєстратора.

Вночі 2 березня Краснова відпустили на свободу із СІЗО, наразі йому так і не обрали запобіжний захід

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада