UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

СБУ каже, що впоралася з кібербезпекою на виборах

Фахівці Служби безпеки України вжили вичерпних заходів із захисту інтересів суспільства та держави від протиправного кібернетичного та інформаційного впливу під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради та підрахунку голосів

Про це йдеться в заяві СБУ, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Завдяки скоординованим діям із співробітниками Центральної виборчої комісії, кіберполіції та Держспецзв'язку фахівці служби забезпечили належний рівень кібербезпеки та мінімізували загрози надійному і безпечному функціонуванню Єдиної інформаційної автоматизованої системи "Вибори" та автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". Це дозволило громадянам України у повній мірі реалізувати свої конституційні права", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні також зазначено, що міжнародні спостерігачі високо оцінили роботу СБУ щодо гарантування безпеки виборчого процесу в інформаційному та кіберпросторі.

Нагадаємо, 19 червня Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк був призначений керівником Національного координаційного центру кібербезпеки.

4 липня напередодні виборів до Верховної Ради у Києві на кількох локаціях відбулися міжнародні кібернавчання із забезпечення кібербезпеки систем Центральної виборчої комісії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook