Савченко зірвалася на крик у російському суді

У суді ростовського Донецька адвокати й українська полонянка не приховували емоцій і в розмові із суддями навіть переходили на крик
Depo.Влада
25 січня 2016 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

На 44-й день голодування Савченко виглядала змарнілою, часто кашляла. Суд знову відхилив усі клопотання адвокатів, тому доказів невинуватості у справі не додалося.

"Я хочу, щоби ваші державні діячі, суд, прокуратура – відчули, наскільки у вас на Росії безправна людина. Ви розглядаєте ситуацію, котра була в іншій країні. Ви викрали людину і привезли сюди. Ви не даєте жодної можливості нормально захищатися!", - обурилася українка.

Цю позицію поділяє й адвокат Марк Фейгін.

"Ми ні на місце не можемо поїхати, ні доказів нормально долучити до справи. А ви ще, як суд, створюєте перепони для того, щоби повноцінно розібратися в цій справі. Вдумайтеся! Ви нам відмовляєте долучити матеріали, що доводять невинуватість Савченко! Який сенс тоді нашої роботи, якщо ви відмовляєтеся долучати матеріали за надуманими підставами?", - заявив юрист.

Суддя зробив зауваження Савчеко та Фейгіну, закликавши їх не піддаватися емоціям.

Адвокати не сумніваються, що обрана лінія поведінки суддів веде до заздалегідь визначеного вироку. Питання лише в тому, чи довго після нього житиме Савченко, адже вона готується до сухого голодування.

Нагадаємо, 25 січня, в Донецьку Ростовської області відбулося чергове засідання у справі Савченко.

Інший її адвокат Марк Фейгін повідомив, що Савченко, яка голодує в російській в'язниці,роблять ін'єкції глюкози.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада