Савченко зібралась в диктатори

На думку народного депутата України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури.
Depo.Влада
23 липня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. Про це депутатка Верховної Ради від партії «Батьківщина» заявила в ексклюзивному інтерв’ю DW. При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури, передає depo.ua.

„Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали”, – зазначила Савченко.

На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю. „Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу”, – сказала вона.

7 червня Надія Савченко заявила про готовність особисто вести прямі переговори про звільнення українських полонених з представниками угруповань „ДНР” і „ЛНР” Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким.

Савченко, яку у Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва у травні. Російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки „на прохання родичів” загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: Савченко