Савченко збирається на парламентські вибори

Народний депутат Надія Савченко, яка перебуває під арештом і яку підозрюють у державній зраді та підготовці теракту, заявила про участь її партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко" у парламентських виборах

Про це вона заявила журналістам у залі Солом'янського районного суду міста Києва, передає Depo.ua.

"Моя партія буде брати у парламентських виборах. Нам є що сказати. Ми склали програму, яка говорить про пряме народовладдя. Воно має бути широким, глибоким і вседозволеним, -  сказала Савченко.

Водночас вона заперечила об'єднання з іншими політичними партіями, назвавши їх злом.

"Я проти політичних сил, не повинно бути політичних партій. Це зло", - заявила нардеп.

Нагадаємо, Надія Савченко планувала балотуватися в президенти України, проте ЦВК не зареєструвала її кандидатом, оскільки вона не внесла заставу у 2,5 млн грн.

Довідка: 22 березня 2018 року Верховна Рада України дала згоду на позбавлення депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

Сама ж Савченко заявляє, що планувала лише "політичну провокацію". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна