Савченко заявила, що Афанасьєв слабовольний зрадник

Народний депутат Надія Савченко не згодна з критикою нещодавно звільненого із російської в'язниці українця Геннадія Афанасьєва на її заклик до української влади першою почати відпускати терористів, щоб активізувати обмін полоненими
Depo.Влада
12 серпня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в інтерв'ю ВВС-Україна, передає depo.ua.

"Правду треба чути, кому б вона очі не різала. Свого часу пан Афанасьєв здав Кольченка і Сенцова. Він людина слабкої волі, тому зараз робить те саме. Йому тоді слідчі сказали взяти російський паспорт, і він взяв. Тоді сказали, що хлопці терористи, і він підписав. У нього слабка воля й він має мати клепку в голові, що хлопці сидять в тюрмі і за них треба боротись. Думаю, влада написала Афанасьєву текст, щоб зробити винною мене, а він його перепостив", - сказала Савченко.

Нагадаємо, Геннадій Афанасьєв виступив проти звільнення всіх терористів в обмін на наших політв'язнів

"Якщо б коли я був у в'язниці, хтось прийшов і запропонував мені відпустити усіх терористів, що вбивали наших героїв на сході України в обмін на всіх політв'язнів, я попрохав би собі ще декілька років ув'язнення і заварити двері в камеру", - написав він.

Очевидно, цей пост став відповіддю на  заяву Савченко, що Україні слід першою почати видавати ув'язнених росіян та терористів, щоб таким чином знову запустити процес обміну полоненими.

"Я розумію, що боляче віддавати тих, хто вбивав наших українців. Але не віддаючи їх, ми автоматично вбиваємо наших побратимів, які зараз у полоні. Шляхетність - це чеснота сильних. На жаль, це не про нашу владу", - сказала Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада