Савченко заявила про сексуальні домагання начальника штабу

Коли українська льотчиця і нинішня депутат Надія Савченко була ще рядовим, її сексуально домагався начальник штабу

Про це заявила Савченко на засіданні регламентного комітету Ради, передає Depo.ua.

"Коли я була рядовим, до мене сексуально домагався начальник штабу військової частини, в якій я служила. Мені було 22 чи 23 роки. Він дуже багато дівчат зіпсував. Це факт нашої армії. Найсмішніше те, що він теж є Героєм України. Коли він мене доводив, тоді він у званні майора, один прапорщик порадив: "Надю, а пожартуй з ними. Напиши на себе маляву, що ти агент СБУ. Вони СБУ страх як бояться", - заявила Савченко.

За її словами, вона так і зробила. Приїхавши у Київ, на друкарській машинці надрукувала заяву, що у батальйоні є "підсадна качка" - і відправила її від аноніма. Після цього командування почало боятися Савченко.

Нагадаємо, сьогодні о 8:30 комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту розглядає подання Генеральної прокуратури щодо затримання та арешту народного депутата Надії Савченко.

21 березня стало відомо, що Савченко досі не надала комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пояснення за поданнями ГПУ.

Довідка: 5 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання Верховної Ради заявив, що у слідства є беззаперечні докази того, що Савченко готувала теракт у парламенті.

Пізніше Рада проголосувала за виключення Савченко зі складу комітету з питань нацбезпеки та оборони.

20 березня Савченко пояснила, що брала участь у "виставі" з підготовкою теракту у Верховній Раді для того, "щоб влада розуміла, що це можливо". Водночас вона наголосила, що "ніколи в житті не допускала навіть у думках, що Раду можна підірвати так, щоби загинули невинні разом із винними".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна