Савченко запросили на гей-парад у Києві

Організатори маршу рівності КиївПрайд 2016 запросили українську льотчицю і народного депутата України Надію Савченко взяти участь в гей-параді, який пройде 12 червня в Києві
Depo.Влада
8 червня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "ПЛ" з посиланням на главу департаменту безпеки КиївПрайд 2016 Руслану Панухнік, передає depo.ua.

"Якщо Савченко захоче, ми будемо раді її бачити", - розповіла вона.

Панухнік також розповіла про участь як мінімум п'ятьох депутатів на підтримку ЛГБТ-руху.

"Ми всіх запрошуємо. Я знаю як мінімум п'ять народних депутатів, які приєднаються до нас на Марші рівності. Є така група в парламенті, яка називається Єврооптимісти, звідти прийдуть Світлана Залещук, Сергій Лещенко, Олексій Мушак та інші. Це міжфракційне об'єднання депутатів", - повідомила вона.

Також Панухнік спростувала інформацію, що з'явилася в ЗМІ інформацію про відмову поліції захищати учасників гей-параду.

"Поліція буде. Ось ця заява - це зроблено не від поліції, а від громадської організації, яка називається Союз ветеранів АТО, який очолює один з активних наших опонентів. Поліція на 100% готова підтримати нас, виконати свої зобов'язання перед громадянами України і дати їм реалізувати право на мирні збори. У четвер буде прес-брифінг, де буде глава Нацполіції і глава поліції Києва. Вони розкажуть про всі заходи безпеки, які будуть зроблені для захисту Маршу рівності в цьому році", - підкреслила вона.

Нагадаємо, як заявили раніше у МВС, деякі поліцейські відмовилися захищати Марш рівності, який повинен пройти у Києві 12 червня, однак це тільки декілька людей, а не вся поліція. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада