Савченко заговорила про опозицію до Зеленського

Народний депутат Надія Савченко розповіла, що не планує ставати в опозицію до Володимира Зеленського, який згідно з екзит-полами стане майбутнім президентом України

Про це вона сказала журналістам у парламенті, інформує Depo.ua.

У Савченко запитали, яку позицію вона прийме щодо Зеленського.

"Я побачила, що усі старі політичні сили вміють працювати – якщо "домовилися, то в коаліції, а якщо не домовилися, то в опозиції. Без домовленості я не ставатиму в опозицію, тому що мені вистачило прочитати програму кандидата, багато пунктів – це ті пункти, які я заявляла три роки тому", - наголосила вона.

Нардеп зауважила, що йтиме в опозицію у разі виникнення дискусійного питання, яке потребує обговорення і пошуку компромісу.

Нагадаємо, 15 квітня у Савченко закінчився термін арешту і вона вийшла на волю.

Савченко, яка 16 квітня була звільнена з-під варти, зареєструвала у Верховній Раді України свій перший законопроект. Документ датований 17 квітня і стосується внесення змін до закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо розміру грошової застави для партій, які висунули виборчий список кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі.

Вона планує вийти на роботу в парламент 23 квітня.

Довідка: 22 березня 2018 року Верховна Рада України дала згоду на позбавлення депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна