Савченко заборонила будь-куди етапувати її - тільки в Україну

Українка Надія Савченко нагадала, що з 6 квітня знову розпочинає сухе голодування
Depo.Влада
4 квітня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у листі своїм адвокатам, який оприлюднив у своєму "Фейсбуці" один з захисників Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua.

У своєму зверненні Савченко заборонила будь-куди етапувати її, окрім як в Україну. Також вона вимагає здійснювати етапування тільки за присутності представників України та адвокатів.

Савченко також зазначила, що забороняє лікарям СІЗО оглядати її чи брати будь-які аналізи. Вона вимагає допустити до неї лікарів із України.

Також Савченко заборонила примусово виводити її з голодування.

Українка також вимагає допустити до неї для побачення рідних.

Надя начинает сухую голодовку 6 апреля.

Опубліковано Mark Feygin 4 квітня 2016 р.

Нагадаємо, суд на Росії 22 березня засудив Савченко до 22 років ув'язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків.

Савченко та її захист відкидають обвинувачення і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

Після оголошення вироку президент України Петро Порошенко заявив, що робить все можливе для повернення Савченко, і готовий передати Росії двох російських військовослужбовців, затриманих за їхню участь у збройній агресії проти України.

Зазначимо, як заявив раніше голова Громадської спостережної комісії по контролю за дотриманням прав людини в місцях примусового утримання Ростовської області Леонід Петрашис, перешкод для етапування української льотчиці Надії Савченко в даний час немає

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада