Савченко: Яйця в мене вже летіли, думаю, і гранати полетять

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко вважає, що українцям не слід робити з неї "ідола"
Depo.Влада
12 вересня 2016 06:22
ФОТО: depo.ua

"Коли з мене малюють ікону - так ось, я не така ... Я виявилася людиною, і книгу свою написала, щоб дати людям зрозуміти, яка я є насправді. Кожен бачить у мені щось своє. А я ні хороша, ні погана, я не ангел, що не демон. Я така людина, яка є, і всіх цих рис в мені вистачило, щоб люди побачили мене, повірили, полюбили такою, якою я є. Просто кожен з них ще щось додумав, ЗМІ додали до мене щось ... Навіть не знаю що ... Але я не ідол. Герої - вони не ідеальні. Вони зазвичай трієчники в школі", - зазначила нардеп, передає depo.ua з посиланням на "Гордон".

За словами Савченко, вона прекрасно усвідомлює, що від любові до ненависті - один крок.

"Я в перший день (після прибуття в Україну після російської в'язниці. – ред.) сказала, що зараз ви мені даруєте квіти, а завтра будете кидати каміння. Яйця вже летять. Каменів ще не летіло, думаю, і гранати полетять", - заявила вона.

Нардеп додала, що вона до такого повороту подій готова.

"Я готова до всього завжди. Абсолютно не проблема. Я собою не зачаровуватися, щоб потім не розчаровуватися. І в людях так само", - підсумувала вона.

Нагадаємо, на нардепа Надію Савченко здійснили "яєчну атаку" у Одесі 24 липня під час її виступу на акції протесту проти мера Одеси Геннадія Труханова. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада