Савченко вважає, що вибачатися перед матерями терористів шляхетно

Народний депутат України, член фракції "Батьківщина" Надія Савченко прокоментувала свій нещодавній заклик просити вибачення у тих матерів, чиї сини – як з українського боку, так і з боку бойовиків - загинули на Донбасі
Depo.Влада
28 липня 2016 05:29
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Мене найбільше критикують за дві фрази: за те, що я сказала, що треба говорити з сепаратистами щодо обміну військовополоненими (це перекрутили мало не до світової політики), і друга тема – це те, що я сказала, що треба просити вибачення у матерів з одного і з іншого боку, сини яких загинули, і навіть у російських матерів. Матері тих дітей, яких російська влада послала вмирати, повинні їх ховати вночі та боятися сказати, що дитина загинула на фронті, на війні. Матерів мені чисто по-людськи шкода, тому що у мене теж є мати. Я теж могла загинути. І ніхто у неї вибачення не просив. Тому я можу попросити. Шляхетність – це чеснота сильних. Я можу собі дозволити попросити вибачення в цих людей", - сказала Савченко.

Нагадаємо, в одному зі своїх нещодавніх інтерв'ю Надія Савченко заявила, що сторонам конфлікту на Донбасі доведеться пробачати та просити вибачення одне в одного, інакше миру не буде. На думку депутата, просити пробачення потрібно "у тієї матері, яка втратила останнього сина, неважливо, з якого боку".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада