Савченко висловилась за легалізацію торгівлі з окупованим Донбасом

Народний депутат України, член фракції "Батьківщина" Надія Савченко виступає за детінізацію та легалізацію торгово-економічних зв'язків між окупованими районами Донбасу та контрольованою українською владою територією
Depo.Влада
28 липня 2016 07:25
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"У нас вже давно все в чорному бізнесі, все в контрабанді: залізниця працює, бізнес працює, енергія йде. Я вважаю, що це треба просто, нарешті, легалізувати, припинити це робити чорними шляхами, нарешті, зробити це за домовленостями, які б носили правовий характер, державний і міжнародний", - сказала Савченко.

Крім того, політик виступає за закриття "політико-економічного кордону" з Російською Федерацією та введення на окупований Донбас миротворчої місії.

"Потрібно закрити політико-економічний кордон України з Росією. Росія повинна піти додому. Надалі потрібно вводити на півроку місії "блакитних касок" (миротворча місія, - ред.), нехай це буде ОБСЄ, нехай ООН. Поліцейська місія повинна вилучити зброю, повинна заарештувати злочинців, які вели війну жорстокими методами, з порушенням Женевської конвенції. Надалі потрібно зробити певну амністію, тому що побутовий сепаратизм – дитина семи років і бабуся, які тримають російський прапор. Вони просто задурені, це не означає, що їх треба накрити якоюсь хвилею злості або вогню", - заявила Савченко.

На думку депутата, після проведення амністії необхідно спрямувати "сильний інформаційний потік в регіони, які не мають можливості чути Україну", протягом півроку проводити "подорожі і спілкування людей".

Також Савченко вважає, що потрібно готуватися до "референдуму, який визначить загальну дорогу для всієї України".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада