Савченко вирішила "не робити вигляд, що на Росії є суд": Оскаржувати вирок не будуть

Адвокати українського штурмана Надії Савченко не оскаржуватимуть рішення російського суду першої інстанції, яким би воно не було
Depo.Влада
10 грудня 2015 05:46
ФОТО: depo.ua

Про заявив адвокат Савченко Ілля Новіков, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я отримав чіткі інструкції про те, що яким би не був вирок, захист апеляційну скаргу подавати не буде з багатьох причин", – сказав Новіков після засідання Донецького міськсуду Росії.

За його словами, на цьому наполягає сама Надія Савченко.

"Для неї головна причина – моральна: не потрібно своїми діями створювати у людей враження, що на Росії є суд. Суду на Росії немає, ні першої інстанції, ні другої, ні десятої. А отже не потрібно давати підстави думати, що суд є. Ніякого іншого шансу у російського правосуддя не буде. Перша інстанція – останній шанс. З винесенням вироку процес Надії Савченко як судовий етап у Росії закінчиться", – наголосив Новіков.

Нагадаємо, Надію Савченко на Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

Зазначимо, вчора, 9 грудня, у суді допитали сестру Надії Савченко Віру в якості свідка захисту

Читайте також: Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково