Савченко відмовилася надавати зразки ДНК та голосу

Народний депутат Надія Савченко відмовилася надавати слідству біологічні зразки для проведення молекулярно-генетичної експертизи та зразки голосу

Про це вона заявила сьогодні на засіданні Шевченківського райсуду Києва, який обирає їй запобіжний захід, передає Depo.ua.

Під час судового засідання прокурор зазначив, що на мобільному телефоні, який вилучили 24 листопала 2017 року під час першого перевезення зброї з окупованої території Савченко та керівником "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном, були виявлені жіночі зразки.

"Відмовляюся витрачати час для надання зразків свого голосу для ідентифікації, якщо мій голос звучить де завгодно. І так само відмовляюся від зняття зразків, оскільки у вас стоять стакани та чашки, з яких я пила. Потрудіться взяти звідти", - заявила Савченко у відповідь.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко.

Перед голосуванням генеральний прокурор України виклав нардепам версію слідства. У Раді також продемонстрували оперативне відео, на якому Савченко та Рубан домовляються із військовими про стратегію й тактику перевороту.

Того ж дня їй оголосили підозру та затримали.

Президент України Петро Порошенко та глава Кабінету міністрів Володимир Грйосман подякували працівникам СБУ та ГПУ за успішну спецоперацію.

ГПУ обіцяє завершити слідство у справі Савченко за 2-3 місяці. У разі доведення провини, їй загрожує довічне ув'язнення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна