Савченко уклала парі з кремлівським журналістом

Народний депутат України Надія Савченко під час візиту до Москви пообіцяла кореспонденту прокремлівського видання Миколі Варсегову дати йому інтерв'ю, якщо він виконає її умову
Depo.Влада
27 жовтня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
Савченко уклала парі з кремлівським журналістом
Савченко уклала парі з кремлівським журналістом

Про це Варсегов написав у статті на КП, передає Depo.ua.

"Я згідна зустрітися з вами для розмови, але тільки після того, коли ви знову поїдете до Луганська і візьмете інтерв'ю в наших хлопців, які перебувають там зараз у полоні", – відповіла Савченко Варсегову.

Журналіст попросив українського нардепа назвати прізвища українських військових. "У ваших начальників всі ці прізвища є", – відповіла Савченко.

Зрештою російський журналіст погодився на умову нардепа. "Я запропонував їй поїхати до редакції "Комсомольської правди", на що Надія тут же висловила свою думку про редакції. М'яко кажучи, вона зізналася, що "КП" далеко не найулюбленіша її газета. Ну що ж, збираюся до Луганська", - написав Варсегов.

Нагадаємо, 26 жовтня колишня полонена Кремля Надія Савченко поїхала до Москви, на суд над українськими політв’язнями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, які вже сидять інкриміновані їм "злочини" під час війни у Чечні.

Згодом Савченко пояснила українцям свій візит до Москви, а на Росії назвали цей візит звичайним піаром

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада