Савченко стала лауреатом престижної польської премії

Надія Савченко, яка очікує вироку російського суду, стала лауреатом престижної польської премії "Орел" Яна Карського за "загартований дух в боротьбі за людську гідність і гордість"
Depo.Влада
14 березня 2016 23:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Радіо Польща", передає depo.ua.

"Вона була викрадена з території своєї країни, звинувачення були фальсифіковані. Її утримують в Росії, незважаючи на протести всього цивілізованого світу. Своєю поведінкою в російській в'язниці вона дає приклад людини, яку можна позбавити життя, але не можна зламати", - повідомило журі премії.

Нагадаємо, Ян Карський заснував премію "Орел" у 2000 році, незадовго до своєї смерті. Нагорода польського дипломата, людини, яка повідомила світу про Голокост, вручається, згідно його словами, "полякам, які з гідністю піклуються про Польщу" і громадянам інших країн, які "не будучи поляками, підтримують Польщу".

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада