Савченко у червні вперше відвідає сесію ПАРЄ, - ЗМІ

Надія Савченко візьме участь у червневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка розпочнеться 20 червня у Страсбурзі
Depo.Влада
6 червня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила доповідачка ПАРЄ з українського питання Крістіна Зелєнкова у коментарі Deutsche Welle, передає depo.ua.

Зелєнкова є автором доповіді "Політичні наслідки кризи в Україні", котра буде представлена в асамблеї під час червневої сесії.

"Хоча в мене ще немає офіційно підтвердженої інформації, але, за моїми даними, Надія Савченко приїде на сесію", - сказала вона.

Савченко, як народний депутат, є членом української делегації в ПАРЄ і входить до складу комітету асамблеї з питань міграції. Досі її на сесіях ПАРЄ її заміняв позафракційний депутат Борислав Береза.

Нагадаємо, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт привітав Надію Савченко із звільненням і заявив, що чекає її у Стразбурзі на сесії ПАРЄ.

Президент Петро Порошенко запропонував Надії Савченко відвідати низку європейських країн та провести зустрічі з європейськими лідерами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада