Савченко: Система е-декларування завтра не запрацює

За інформацією нардепа, необхідний для роботи сертифікат сьогодні виданий не буде
Depo.Влада
14 серпня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua

Система електронного декларування для чиновників з завтрашнього дня не запрацює через те, що необхідний для її запуску сертифікат сьогодні виданий не буде. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 каналу" заявила народний депутат Надія Савченко, повідомляє depo.ua.

"У нашій країні не запрацює то, що є реально для народу Так вже у нас побудовано.", - pаявила депутат.

"Сертифікат сьогодні не нададуть, це вони сказали остаточно, завтра це не запрацює. Не знаю, що буде в майбутньому. Потрібно буде виходити на ВР, приймати закони, як то за це боротися, так само саме громадянському суспільству, тому що це один з важливих чинників для вступу нас і отримання нами Шенгенської візи. Нам потрібно показати Європі не імітацію боротьби з корупцією, а реальні результати. у мене немає мільйонів, які я хочу приховати, а той, у якого вони є при владі, буде робити все, щоб ця система боротьби з корупцією в Україні не відбулася ", - розповіла Савченко.

Нагадаємо, раніше керівник Національного агентства з протидії корупції Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування для чиновників у будь-якому випадку почне працювати з 15 серпня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада