Савченко розповіла, як займається "післяв'зничною" реабілітацією у Раді

Нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко розповіла про свій емоційний виступ у Верховній Раді, під час якого вона імітувала кидок гранати
Depo.Влада
16 червня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Савченко розповіла, як займається "післяв
Савченко розповіла, як займається "післяв'зничною" реабілітацією у Раді

Як зазначила Савченко в інтерв'ю "Українській правді", цей виступ був виключно її ініціативою, передає depo.ua.

"Ну а хто б таке порадив?! (сміється). Ніхто не знав, що я буду виступати. Я виступала майже останньою, вже вичерпався ліміт, але Парубій мені видав ще одне слово. Тому ніхто мені не встиг особливо чогось порадити", - сказала вона.

"У фракції в кожного була своя думка. В нас було дуже мало часу порадитись, ми навіть не встигли прочитати законопроект, бо там багато сторінок, і я навіть не встигла почути думки інших людей.
Я одразу була проти цього закону, тому вийшла і сказала те, що я думаю. Що вносити зміни до Конституції – це пробоїна, що закон досить сирий, щоб заради нього руйнувати Конституцію. Я сказала від душі те, що думала", - розповіла депутатка.

"При цьому в мене був еспандер у сумці, от я його і взяла, щоб проілюструвати свою думку", - додала вона.

На питання, що робив еспандер у її сумці, пояснила, що після двох років у в'язниці треба відновлюватись.

"Мені треба постійно розминатися, я ж після в’язниці, але я ж не буду віджиматись прямо у сесійній залі, це буде якось смішно", - сказала вона.

Нагадаємо, 2 червня під час виступу за трибуною на засіданні Верховної Ради Савченко порівняла Україну із гранатою.

"У нас Україна - це зараз граната. У неї є кільце і це Конституція, є чека - це наш Донбас. І основне тіло гранати - це наша Україна. Ми беремо, стискаємо чеку гранати і смикаємо Конституцію. А тепер попробуйте. Кулак - це наша влада, в нас в руках Україна, яка вибухає. Тому зважте кожне рішення. Якщо ми помилимося, Україну розірве", - застерегла вона.

"Коли війна, Конституцію не чіпають", - додала вона. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада