Савченко пропонує референдум щодо федералізації

Народний депутат Надія Савченко запропонувала провести загальнонаціональний референдум щодо питання федералізації України
Depo.Влада
15 липня 2016 16:38
ФОТО: depo.ua
Савченко пропонує референдум щодо федералізації
Савченко пропонує референдум щодо федералізації

Про це вона заявила в ефірі телеканалу NewsOne, передає depo.ua.

"Запрограмуйте владу, дайте їм чіткий вектор. Поставте дав питання – блокова чи не блокова. Друге питання – Україна, на що однакова відповідь. Влада прийшла на місця, їй вистачає, ні? Донбас вимагає для себе більше влади. Децентралізація, федералізація, або винайдіть якусь іншу структуру, більш грамотну, з більш глибоким підходом. Поставте питання про децентралізацію і федералізації на голосування, дайте людям висловитися", - сказала депутат.

"І я вам скажу, що Захід і Схід скажуть одне - що вони точно не хочуть бачити президента, який все тримає в своїх руках. Вони не хотіли бачити Януковича, вони його послали, купили квиток до Московії. Кожному президентові куплять квиток в один кінець, якщо він не буде слухати народ", - додала вона.

Савченко також вважає, що необхідно провести соціологічне дослідження з питань децентралізації, і орієнтуватися на волю народу, "щоб об'єднати країну, а референдум проводити після того, як буде закрито кордон, але перед тим, як будуть проведені вибори".

Нагадаємо, президент України категорично не підтримує бажання кремлівських сил щодо федералізації країни. Він виступає за децентралізацію і надання більших повноважень місцевій владі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада