Савченко прокоментувала відмову Росії видати Україні Сенцова

На Росії взагалі не цінують людське життя, в Україні - майже не цінують
Depo.Влада
21 жовтня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила нардеп від партії "Батьківщина" Надія Савченко, коментуючи журналістам відмову Росії видати Україні ув'язненого режисера Олега Сенцова, повідомляє Depo.ua.

"Я не можу вам дати однозначну відповідь. Погано працює дипломатія. Чи добре працює дипломатія. Ви завжди задаєте такі питання, це такі банальні слова. Немає цінності людського життя, особливо в такій країні як Росія, і в нас не на високому рівні. Ніхто не реагує, що комусь холодно, хтось помирає. Йде дипломатія. Немає дипломатії, відсутня. Коли вона не виконує функції, не відповідає за слова, як говорить все красивіше, то немає дипломатії", - сказала Савченко.

Вона підкреслила, що якби знала, що зробити, щоб покращити ситуацію - то зробила б це.

"Якби я знала що робити, то робила б, а не стояла тут. Від того, що ви задасте 300 питань, ви просто почуєте відповідь для гарного матеріалу, щоб потім розганяти його по ефірам. Якщо ви знаєте, що робити, візьміть і зробіть, тоді у нас всіх вийде", - підкреслила нардеп.

Нагадаємо, Міністерство юстиції Росії відмовилося видати Олега Сенцова Україні. Причина в тому, що режисер має подвійне громадянство, а значить, розглядається в першу чергу, як росіянин.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада