Савченко про розіграш з "листом Порошенка": Хлопці х...нею страждають (ЛИСТ)

Надія Савченко "оцінила жарт" російських пракнерів, які написали їй "лист від Порошенка"
Depo.Влада
14 березня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав адвокат українки Микола Полозов, передає depo.ua.

"Посміялася над спробами ФСБ і пранкери розвести як її саму, так і адвокатів, консулів і всіх, хто її підтримує. З подивом дізналася, що адвокати нібито "вимагали" від неї визнати провину, каже маячня собача", - розповів адвокат після зустрічі з Савченко у СІЗО.

"Надія твердо має намір йти обраним нею шляхом і, судячи з її настрою, готова звернути гори. Разом до перемоги", - написав Полозов.

Він також оприлюднив лист від Савченко щодо ситуації з фейковим "посланням від президента". 

Савченко про розіграш з "листом Порошенка": Хлопці х...нею страждають (ЛИСТ) - фото 1

Нагадаємо, 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області  завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Тоді вона оголосила сухе голодування і заборонила розтинати своє тіло в разі смерті. 

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

8 березня президент України Петро Порошенко доручив  створити штаб з порятунку Савченко та доправити до неї найкращих лікарів

9 березня Савченко сказала своє останнє слово в судовому процесі, але вирок знов відклали - на 21 березня. Під час свого виступу Савченко встала на лавці в скляному "акваріумі" і показала середній палець. Згодом міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що лікарів до Савченко не пускають "через її поведінку у суді"

10 березня, адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли

Згодом, відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону.