Савченко про перспективу закінчення війни: Ми заплатили ще занадто малу ціну кров'ю

Передбачити розвиток подій на Донбасі зараз дуже складно
Depo.Влада
5 вересня 2016 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це сказала народний депутат Надія Савченко в інтерв'ю "Газета.Ru", відповідаючи на питання, що якої межі може тривати ця війна, передає depo.ua.

"До якої межі? До третьої світової війни! Це такі гойдалки! Ось ніби вже здається, що люди дійшли до межі і зараз буде мир, а тут ривок - і ми знову на межі прірви", - сказала нардеп.

"Сьогодні день, коли мені здається, що ми на межі прірви. Ніхто не може передбачити найближче майбутнє. Але я вважаю, що людям треба рости і морально, і інтелектуально. Причому що на Росії, що в Україні. Майбутнє залежить від того, що ми зробимо. Поки кожен не зрозуміє, що все починається з нього, ми не зрушимо. Одна людина світ не втримає", - додала Савченко.

Вона також висловила сумнів у тому, що війна скоро закінчиться.

"Будьмо реалістами. Коли почалася війна, були люди, які відчували запах смерті. Так ось, ще не було Майдану, Криму, війни, а я вже відчувала в повітрі цей запах. Зараз мені здається - страшно про це говорити, звичайно, - але ми занадто малу ціну кров'ю заплатили, за те, щоб у нас вийшло. Свобода легкою ціною не дається.

Так що, швидше за все, мир буде, але після гарної бойової сутички зі своїми і чужими ворогами. Чужими - в першу чергу. Росія повинна піти за межі України, а ми тут якось між собою домовимося", - сказала Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада