Савченко про переговори з "Д/ЛНР": Ця історія все одно закінчиться прямим діалогом

Народний депутат Надія Савченко вважає, що рано чи пізно про звільнення українських заручників на Донбасі все одно доведеться говорити напряму з терористами
Depo.Влада
10 червня 2016 08:10
ФОТО: depo.ua

Таку думку вона висловила в інтерв'ю ВВС-Україна, передає depo.ua

"Я пояснювала, що готова прямо говорити. Не сказала, треба чи ні. Я готова зробити перший крок і говорити з цими двома людьми (Плотницьким і Захарченком. – Ред.), але ні на яких інших політичних майданчиках", - уточнила Савченко свою заяву про прямі переговори з терористами.

"Те, що це підриває мінські домовленості чи принципи політики - легко говорити тим, в кого не болить. Зустрічаю на вулиці жінок - дружин, матерів, дітей, які плачуть і кажуть, що там помирають наші хлопці, зробіть що-небудь. Так само є хлопці на нашому боці, а там плачуть матері. Скільки б не тягнулись політичні дискусії - та історія все одно закінчиться прямим діалогом. Не будемо ж все життя спілкуватись через Мінськ з нашими Донецькою та Луганською областю, коли вони отямляться і зрозуміють, що ми – українці", - вважає Савченко.

При цьому вона наголосила на тому, що санкції проти Росії введені справедливо, а Мінські угоди – єдиний документ щодо війни на Донбасі, де Путін поставив свій підпис.

"Санкції проти Росії введені правильно та справедливо, вони потрібні. Росія – однозначно агресор, імперський диктатор, влада, яка хоче нав’язати світові своє бачення. Вони люблять, коли їм кланяються в ноги та хвалять. Мінські угоди мають добрий початок – зупинили вогонь. Це - єдиний документ, де є підпис Путіна", - сказала Савченко.

Вона також вважає, що поговоривши з ватажками терористів "ДНР" та "ЛНР", мінський процес не зірвала б.

"Я вважаю, що не підриваю мінський процес, ми просто можемо поговорити. Як три людини можуть зірвати процес, над яким працювали політики вищого рівня?" – сказала Савченко.

Нагадаємо, 7 червня, нардеп Надія Савченко висловила готовність як депутат вести переговори з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР" щодо врегулювання ситуації у Донбасі.