Савченко позивається до Верховної Ради

Адвокати народного депутата України Надії Савченко подала адміністративний позов до Верховної Ради "про визнання протиправною бездіяльності суб'єкта владних повноважень і визнання протиправним та скасування рішень"

Про це повідомляє прес-служба політика в Facebook, передає Depo.ua.

"Стороною захисту народного депутата Надії Савченко подано адміністративний позов" про визнання протиправною бездіяльності суб'єкта владних повноважень і визнання протиправним та скасування рішень. Відповідачем виступає Верховна Рада ", - йдеться в повідомленні прес-служби нардепа.

"Надія оскаржить рішення про притягнення до відповідальності і арешт, які ганебно, незаконним чином, проголосовані парламентом", - пояснила прес-служба суть позову.

На першій сторінці розміщеної в соцмережі фотокопії позову зазначено, що він поданий адвокатом Костянтином Глобою до Касаційного адміністративний суд в складі Верховного суду.

Також адвокат стверджує, що питання, на які нардеп чинила опір, були запропоновані самою Савченко "для об'єктивного дослідження".

"Логічним постає питання, навіщо Савченко виносити на експертизу ряд питань і в результаті протидіяти експертизі саме на ці питання?" - пояснив Глоба.

Зокрема, адвокат оголосив список питань, які мають поставити Савченко.

Зазначимо, що відповідне клопотання, згідно публікації на сторінці Савченко, Глоба підписав ще 30 травня, хоча СБУ опублікувала результати перевірки на детекторі брехні 4 червня.

Нагадаємо, СБУ під час судової психологічної експертизи з використанням поліграфу виявила у народного депутата України Надії Савченко ознаки того, що вона готувала збройне повалення влади зі здійсненням терористичних актів та вбивством керівництва держави.

Сестра народного депутата Надії Савченко Віра повідомила, що результати допиту на поліграфі – абсолютно неправдиві.

Довідка: 15 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання Верховної Ради заявив, що у слідства є беззаперечні докази того, що Савченко готувала теракт у парламенті.

Того ж дня Рада проголосувала за виключення Савченко зі складу комітету з питань нацбезпеки та оборони.

22 березня Верховна Рада України позбавила народного депутата Надію Савченко депутатської недоторканності і дала згоду на її арешт.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обирав запобіжний захід Надії Савченко, яку напередодні позбавили депутатського мандату та затримали у Верховній Раді за звинуваченням у підготовці теракту.

29 березня Апеляційний суд Києва відхилив скаргу захисту народного депутата Надії Савченко щодо її арешту і залишив її під вартою.

10 квітня слідчі СБУ провели обшук в квартирі Савченко. Також обшуки відбулися в офісі партії Надії Савченко.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme