Савченко пояснила ПАРЄ, що таке війна і полон

Народний депутат України Надія Савченко розповіла у ПАРЄ, що таке війна і полон
Depo.Влада
21 червня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла під час круглого столу у ПАРЄ, передає depo.ua.

"Війна  - це страшна річ. Вона ніколи не буває чорною або білою. Вона завжди є кривавоперемішаною. Той, кого це не торкнулося, може спостерігати за цим здалеку. Але той, хто це відчув на собі, починає зовсім по-іншому пересмислювати світ і цінувати життя людини", - сказала Савченко.

Також вона розповіла про своє утримання в російському полоні. 

"У полоні я говорила з нашими хлопцями, які були українцями, але задурені російською пропагандою. Ми з ними шукали спільну мову - це був такий початок самий гарячих боїв. Ми могли ще говорити, але нажаль ні до чого ми так і не договорилися, віддали вони мене на Росію і Росія виявилась сильнішою впливом на Донбас", - сказала нардеп.

"Те що відбувалось там - це було звичайне викрадення, на тебе одягають наручники за спиною, тобі одгають мішок на голову тебе виводять озброєні хлопці з автоматами. Ти від них нікуди не втечеш, ти можещш спробувати, але вони тебе навіть не вб'ють, просто не дадуть тобі втекти, бо ти та річ, яка треба доставити до місця призначення. Перевозили мене змінивши 6 машин. Машини пересаджувались, там де не видно, у лісосмугах, я чітко відчула, коли українці передали мене росіянам. Мене довезли на Росію і зробили фейкове затримання", - розповіла Савченко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада