Савченко пояснила, чому обрала Тимошенко серед 4 пропозицій

Народний депутат Надія Савченко обрала "Батьківщину" під час виборів до Верховної Ради чи то через "жіночу солідарність", чи то через нелюбов бойовиків до цієї політичної сили

Про вона розповіла в інтерв’ю Deutsche Welle, передає depo.ua.

"Я не скажу, оскільки якщо я їх не вибрала, то це, мабуть, буде некоректно. Я просто справді сміялася з того всього, тому що мені видавалось смішним та сюрреалістичним йти в політику, коли людина сидить у тюрмі й не знає, чи буде вона жити завтра. Я з усього цього посміялася, але врешті-решт погодилась. Чи то жіноча солідарність, чи тому що люди, які захопили мене в полон, більше всього не любили саме цю партію…", - пояснила Савченко.

Водночас її не лякають звинувачення в корупції на адресу Тимошенко.

"У жодного політика немає хорошої репутації у нас в Україні, не пам’ятаю такого. Знаєте, кажуть, немає ворогів лише в того, хто нічого не робить. Тобто, залишатися хорошим - це однозначно нічого не робити. Думаю, що людині не уникнути помилок, якщо вона щось робитиме", - констатувала Савченко.

Вона додала, що з Тимошенко має просто "робочі відносини" і ніколи з нею не пліткувала.

Нагадаємо, що Савченко, перебуваючи в російському СІЗО, очолила список "Батьківщини" на виборах до Верховної Ради у 2014 року і так пройшла до парламенту.  Повернувшись в Україну 25 травня, Савченко за кілька днів почала працювати в Раді. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада