Савченко пояснила, чому обрала Тимошенко серед 4 пропозицій

Народний депутат Надія Савченко обрала "Батьківщину" під час виборів до Верховної Ради чи то через "жіночу солідарність", чи то через нелюбов бойовиків до цієї політичної сили
Depo.Влада
22 червня 2016 11:58
ФОТО: depo.ua

Про вона розповіла в інтерв’ю Deutsche Welle, передає depo.ua.

"Я не скажу, оскільки якщо я їх не вибрала, то це, мабуть, буде некоректно. Я просто справді сміялася з того всього, тому що мені видавалось смішним та сюрреалістичним йти в політику, коли людина сидить у тюрмі й не знає, чи буде вона жити завтра. Я з усього цього посміялася, але врешті-решт погодилась. Чи то жіноча солідарність, чи тому що люди, які захопили мене в полон, більше всього не любили саме цю партію…", - пояснила Савченко.

Водночас її не лякають звинувачення в корупції на адресу Тимошенко.

"У жодного політика немає хорошої репутації у нас в Україні, не пам’ятаю такого. Знаєте, кажуть, немає ворогів лише в того, хто нічого не робить. Тобто, залишатися хорошим - це однозначно нічого не робити. Думаю, що людині не уникнути помилок, якщо вона щось робитиме", - констатувала Савченко.

Вона додала, що з Тимошенко має просто "робочі відносини" і ніколи з нею не пліткувала.

Нагадаємо, що Савченко, перебуваючи в російському СІЗО, очолила список "Батьківщини" на виборах до Верховної Ради у 2014 року і так пройшла до парламенту.  Повернувшись в Україну 25 травня, Савченко за кілька днів почала працювати в Раді. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада