Савченко поділилась своїми мріями про мотоцикл і парашут

Народний депутат України Надія Савченко розповіла, що мріє про власний мотоцикл або хоча б велосипед
Depo.Влада
23 червня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю ТСН, передає depo.ua.

"Я дуже хочу їздити на велосипеді на роботу, але все не маю часу і грошей його купити. Хочу мотоцикл, але на нього теж ще не заробила. Тому, якщо мати власний транспорт, то я швидше куплю мотоцикл, а не автомобіль ", - сказала Савченко.

Вона також поділилась іншими мріями.

"Хочу багато плавати - але це я можу робити щоранку по дорозі на роботу в Дніпрі. Звичайно, можна йти і в басейн, але на це потрібен окремий час, а так по дорозі на роботу зробити якийсь заплив, це можна. Звичайно , ще хочу стрибнути з парашутом, зробити виліт. Але все це у мене ще буде ", - додала вона.

Нардеп розповіла, що їздить на роботу в парламент на метро, проте хотіла б мати власний транспорт.

"Моє першочергове завдання було для себе - не стати" рок-зіркою ". Щоб за мною не їздила охорона, щоб не ходити в перуках і окулярах. Легше - це їздити в метро, особливо в годину пік. І знаєте чому? Все їдуть в своїх справах, все бачать, що це я - хтось посміхається, хто хмуриться, хтось киває головою, але ніхто не має часу робити Селфі або ще щось. Якщо я виходжу в якесь місце, де люди ходять, наприклад на Майдан у вихідний, то зовсім інша справа ", - резюмувала нардеп.

Нагадаємо, раніше Савченко розповіла про чоловіка своєї мрії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада