Савченко почала пити воду маленькими ковтками

Українська льотчиця Надія Савченко не припинила голодувати, але з сьогоднішнього дня почала пити маленькими ковтками воду
Depo.Влада
11 березня 2016 00:07
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли члени громадської спостережної комісії (ОНК) Ростовської області член комісії Валентина Череватенко та Володимир Катасонов, які побували сьогодні, 10 березня, у Надії Савченко в СІЗО в місті Новочеркаськ, написала у "Фейсбуці" російська журналістка Вікторія Івлєва, передає depo.ua.

"Сьогодні Валентина Череватенко та Володимир Катасонов знову побували у Наді в камері. Це було близько 8 вечора. Надя п'є воду за графіком, рекомендованого при виході з сухої голодовки, маленькі ковточки через 20-30 хвилин, вода кімнатної температури", - написала Івлєва.

При цьому вона додала, що Савченко попросила передати своїй мамі і сестрі, щоб вони їхали додому.

"Надя дуже стурбована, що вони в Росії, а попереду ще багато важких часів. Надя стійко переносить непростий процес виходу з сухої голодовки. Але голодувати взагалі, на жаль, вона не припинила", - наголошується в повідомленні.

#FreeSavchenkoНАДЯ, ЖИВИ! ТЮЛЬПАНЫ.Сегодня Валентина Череватенко Валентина Череватенко и Владимир Катасонов несмотря н...

Опубліковано Викторією Ивлевою 10 березень 2016 р.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада