Савченко назвала ватажків "Л-ДНР" "своїм народом"

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко сподівається дуже скоро провести переговори з ватажками так званих "Л-ДНР"
Depo.Влада
22 червня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це Савченко сказала в інтерв'ю російській редакції Deutsche Welle, передає depo.ua.

Вона впевнена, що ватажки бойовиків бажають проводити такі переговори, хоча і не телефонували їй з цього приводу.  "Ні, вони мені не телефонували, у нас інший зв'язок. І я знаю про це, навіть якби вони мені цього не сказали. Нам є про що говорити. Ми воювали одне з одним, а це значить, що нам у будь-якому разі є про що говорити. Станеться це чи ні? Це станеться. Тому що дітися нам нема куди. Ми все одно один народ, і нам все одно далі жити разом. Коли це станеться? Я сподіваюсь, що дуже скоро, тому що я своїм прикладом показую, що можу мати свою думку, навіть якщо вона відрізняється від думки Європи, від думки української влади", - сказала нардеп.

При цьому вона назвала ватажків бойовиків "своїм народом". "З ворогом не розмовляють, з терористами не розмовляють. А це мій народ. Нехай він зараз маріонетка, нехай він зараз слабкий і заляканий", - зазначила Савченко, підкресливши, що не обирає собі людей для переговорів за національною ознакою.

"Я обираю собі людей для переговорів з огляду на ту ситуацію, яку слід вирішити. Нам слід вирішити ситуацію у себе в Україні, Росія нам заважає це робити, але якщо ми об'єднаємося, ми вирішимо свою ситуацію без Росії. Якби це була європейська ситуація, я була б готова розмовляти з людьми з Європи, якби це була світова ситуація, я була б готова розмовляти і з Росією, і з Китаєм, і з США", - резюмувала Савченко.Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада