Савченко назвала "швидкий" спосіб повернути Крим

Військовий спосіб деокупації Криму є найбільш швидким
Depo.Влада
16 серпня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко в інтерв'ю "Апострофу", передає depo.ua.

"Є кілька варіантів. Можна почати добре і багато жити, підняти економіку, і тоді Крим буде просто в кризі, тому що Росія йому не дасть заробити стільки. Так, цей спосіб не швидкий. Є більш швидкий спосіб - піти воювати і відбити Крим. Є спосіб більш політичний: постійно тиснути санкціями на Росію і тоді Крим також повернеться. Але я вам скажу одне - простіше було його не здавати, ніж зараз його повернути. А так - будемо жити, будемо бачити", - заявила Савченко.

Нардеп зазначила, що у 40 мільйонного населення України військовий потенціал більший, "ніж у 300 тисяч, які живуть там, в Криму".

"Військовий потенціал у війні - це мобілізація. Це не тільки армія і зброя, які будуть воювати. У нас же, бачите, мобілізація йде хвиля за хвилею. Так, перші хвилі - це "гарматне м'ясо". Але так починаються війни. На жаль, вони так і відбуваються. Країна, яка не знала 70 років війни, яка не воювала, дуже сильно втрачає навички. Потім, коли приходить нова війна, йде зовсім інша здатність до навчання військ. А коли починають брати в руки зброю жінки, діти для захисту своєї території, тоді відбувається становлення нації", - вважає вона.

Савченко також підкреслила, що так званий "референдум" в Криму в 2014 році "міг бути правильним, якби тільки не стояли там танки", і "він проводився не під дулом автоматів".

"Ви розумієте, референдум - це волевиявлення народу, а не примус до вчинку за наказом Росії. Давайте не плутати, там не було референдуму, там було захоплення, окупація і просто наказ людям виконувати", - заявила Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада