Савченко написала відкритого листа Трампу

Народний депутат та українська льотчиця Надія Савченко написала відкритого листа новообраному президенту США Дональду Трампу з проханням підтримати Україну
Depo.Влада
10 листопада 2016 07:08
ФОТО: depo.ua

Лист вона опублікувала у Facebook, передає Depo.ua.

"В демократичному світі громадяни однієї держави не можуть впливати на вибір громадян іншої держави. Проте в геополітиці політикам доводиться працювати з тими, кого в демократичний спосіб обрав народ. Ми не можемо вплинути на вибір американців, нам потрібно працювати з тим, кого обрав американський народ", -  пояснила Савченко свій вчинок.

Наводимо текст листа повністю:

"Шановний містер Дональд Трамп!

Цим листом хочу привернути Вашу увагу до проблеми міжнародної підтримки та захисту територіальної цілостності України, адже завжди Сполучені Штати Америки як країна, яка стоїть в авангарді захисту західно-європейських цінностей у всьому світі, та завжди надавала підтримку українському народу у своєму прагенні у приєднанні до сім’ї країн, що сповідують демократичні цінності, непорушності територіальних кордонів інших держав, верховество закону.

Мабуть, немає в світі іншої нації, як українська, яка б з такою великою увагою спостерігала б за перебігом виборів Президента США, що відбулися 8 листопада 2016 року. Адже Україна зараз потерпає від агресії Російської Федерації, вже втратила частину своїх територій і десятки тисяч своїх солдат, волонтерів та мирних мешканців на полі бою з агресором. Велика кількість українських заручників зараз знаходяться у полоні в тюрмах Росії, які піддаються тортурам. Рівнь життя українців впав маже утричі внаслідок завданої шкоди економічним інституціям країни.

Але ми усі послідовні у нашій боротьбі за свободу, демократичні цінності та у боротьбі з тиранією, остататочний та безповоротній вибір щодо яких ми зробили під час Революції Гідності 2014 року.

Хочу привітати увесь американський народ із зробленим вибором та прошу Вас як людину, яку обрали на цей високоповажний пост, зробити все від Вас залежне щодо підтримки України, незалишення її сам на сам з агрессором. Адже подібні історичні факти, коли світ дотримувся політики умиротворення агресора на початку Другої Світової Війни призвели до катастрофи свтового масштабу.

Звертаюсь до Вас з проханням щодо збереження та, навіть, посилення санкцій проти країни-агресора - Російської Федерації, тому що ця країна розуміє лише силу та рішучість, яких Вам не займати. Ще прошу про посилення міжнародної, технічної та військової підтримки України. Також прошу більш решучих дій американських політиків стосовно звільнення український заручників з Росії, адже я у великому боргу перед суспільством всього світу за моє звільнення, тому роблю все для їх повернення додому.

Буду дуже вдячна за Вашу відповідь мені, в якій, можливо, Ви дасте роз'яснення українському народу та всьому світу щодо кроків майбутньої Адміністрації Президента США стосовно питань, які було викладено.

З повагою,
Надія Савченко."

Савченко написала відкритого листа до Трампа - фото 1

Нагадаємо, перемогу на виборах президента США здобув кандидат від республіканців Дональд Трамп. У нього 279 голосів при 270, необхідних для перемоги. У Клінтон - 215.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада