Савченко на суді змайструвала паперову пташку для дитячого будинку

Сьогодні під час слухання в Донецькому суді Ростовської області українська льотчиця Надія Савченко майструвала з паперу пташку, яку попросила передати в дитячий будинок
Depo.Влада
22 вересня 2015 19:03
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua з посиланням на Газету.ру.

"Увесь час слухань у вівторок Надія Савченко клеїла паперову пташку, яка за її бажанням буде передана в дитячий будинок", - повідомив судовий пристав, присутній на засіданні.

За словами пристава, для цього Савченко надали папір і клей. Відзначається, що вона займається цим для заспокоєння нервів.

Як повідомлялось, сьогодні в Донецьку Ростовської області відбулось чергове засідання у справі Савченкопрокуратура попросила відсторонити захисників Савченко від процесу, мотивуючи це тим, що "вони почали давати оцінку доказів кримінальної справи до початку судового слідства". Суд відхилив клопотання прокурора.

Нагадаємо, що український штурман Надія Савченко  потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім вона була незаконно доставлена в Росію. У слідчому комітеті Росії звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВДТРК.  Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.  

Всі звинувачення Савченко відкидає і готова підтвердити свої слова на детекторі брехні.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.