Савченко можуть перевести в Москву

Ростовський обласний суд відклав попереднє слухання у справі української льотчиці, народного депутата Надії Савченко за клопотання захисту. ЇЇ справу можуть перенести у Москву
Depo.Влада
30 липня 2015 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат Микола Полозов, передає depo.ua з посиланням на Грані.ру.

"До розгляду справи по суті відбудеться ще одне судове засідання в Ростовському облсуді, який вирішить, де буде розглядатися справа", -заявив адвокат.

Термін на розгляд клопотання - 10 днів.

У свою чергу, інший адвокат Савченко Марк Фейгін зазначив, що Донецький суд не може розглядати справу Савченко по суті, оскільки жодної з умов, які були б достатні для законного обгрунтованого процесу в Донецьку забезпечити неможливо.

"Це стосується місцезнаходження слідчого органу - ГСУ, яке вело цю справу, самої Савченко, яка перебувала в Москві, адвокатів, які проживають у Москві, так само як і свідків, які можуть бути викликані тільки в Москву, дипломатичної підтримки громадянки України Савченко, яка може бути надана тільки в Москві з нашої точки зору", - сказав Фейгін.

"Тому при конкуренції підсудності щодо частини 12 статті 322, підсудність якої була саме в Донецьку (незаконне перетинання кордону), з рештою звинувачень за статтею 105 частина 2 (співучасть у вбивстві двох і більше осіб) видається, як і моїм колегам, підсудність саме Москви, оскільки два інших обвинувачення - це звинувачення у скоєнні злочину поза територією Росії", - вказав адвокат.

Нагадаємо, наразі розглядається можливість обміну Савченко на полонених ГРУшників.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.

Мітки: Савченко