До 8 березня Савченко може померти – адвокат

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко може померти до 8 березня
Depo.Влада
2 березня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua
До 8 березня Савченко може померти – адвокат
До 8 березня Савченко може померти – адвокат

Про це в ефірі радіостанції «Говорит Москва» заявив адвокат українки Микола Полозов, передає depo.ua.

За його словами, раніше лікарі діагностували у Савченко серцево-судинну недостатність.

«Під час її обстеження незалежними німецькими медиками вони визначили точку неповернення як 6-8 березня. За висновком фахівців, після цих чисел вона не зможе повернутися до нормального повноцінного життя, вона залишиться або інвалідом, або це призведе до летального результату», - сказав адвокат.

За словами Полозова, медики ФСВП відмовляються надати адвокатам документацію про стан здоров'я Савченко.

Також адвокат додав, що у середу в Басманному суді відбудеться засідання щодо оскарження дій слідства.

Нагадаємо, Мосміськсуд на засіданні, що проходило у закритому режимі, відхилив скаргу захисту української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, яка просила визнати незаконною постанову Басманного суду, що підтвердила правомірність дій слідчого, який призначив їй стаціонарну психолого-психіатричну експертизу.

Як повідомляв depo.ua, Надія Савченко, яку в РФ звинувачують у сприянні вбивствам російських журналістів та незаконному перетині кордону, оголосила голодування 15 грудня. Її перевели до лікарні 29 січня через «різке зменшення ваги». 4 лютого підсудна заявила, що готова голодувати до смерті, а 8 лютого московський суд відмовив їй у припиненні кримінальної справи.

20 лютого українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко відмовилася від медикаментозної підтримки та буде приймати тільки воду.

Пізніше адвокат українки Ілля Новіков заявив, що заарештована в Росії українська льотчиця Савченко обмірковує можливість переходу на сухе голодування.