Савченко каже, що на неї чекає суд в Україні

Народний депутат від партії "Батьківщина" Надія Савченко заявила, що не здивується, якщо вчора її судили на Росії, а сьогодні судитимуть в Україні, коментуючи свою ймовірне виключення з комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони
Depo.Влада
22 жовтня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua.

"Я не здивуюсь, якщо вчора мене судили в Росії, а сьогодні мене будуть судити в Україні і спустять на мене всіх собак. Я просто пройду весь цей шлях звинувачень, і всього того брєду, всієї тієї брудоти, яка на мене ллється, і доведу вам ще раз, що я не зря отримала звання Героя України.

Тому що мені його давав не президент, а всі ті люди, - я колись вам покажу, скільки було листів, в яких писали, що Надія - це Герой. Так от, я доведу ще раз своє високе звання, яке мені надав народ України і доведу, що я йому залишаюся вірною. Йому, народові України, а не депутатам, не уряду, не президенту, не владі України", - сказала Савченко у відповідь на питання, що робитиме у разі виключення із комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони. 

Нагадаємо, раніше народний депутат Юрій Береза заявив, що буде ставити питання про виключення її з комітету, якщо вона не змінить свою поведінку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада