Савченко: Допитуйте свідків тільки в залі суду, хочу бачити їхні обличчя

Захист української льотчиці Надії Савченко висунув клопотання про проведення допитів свідків у залі суду, а не в режимі відеоконференцзв'язку
Depo.Влада
6 жовтня 2015 20:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Медіазону".

"Режим відеоконференцзв'язку не дозволяє стороні захисту в повній мірі виконувати свої обов'язки", - сказав адвокат Микола Полозов під час судового процесу.

Савченко заявила, що наполягає "на тому, щоб всі свідки були присутні в залі суду, а не давали свої свідчення по "Скайпу". Вона зазначила, що "повинна бачити їхні обличчя".

Після цього захист підсудної висунуі клопотання про виклик до суду допитаного раніше офіцера ФСБ. Суд винесе постанову за клопотанням наступного дня, 7 жовтня.

Як повідомлялось, в суді проти Савченко свідчив загримований ФСБшник у перуці, який стверджує, що Савченко добровільно поїхала з ним у російський Воронеж.

Нагадаємо, Донецький міський суд продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Надії Савченко на 6 місяців, до січня 2016 року. 

Як заявили у Мінюсті Росії, питання можливої видачі Надії Савченко може обговорюватися з обов'язковою умовою визнання Україною рішення російського суду і гарантій покарання на батьківщині.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.