Савченко: 16 БТРів, які Порошенко передав бійцям 92-ї бригади, виявилися бракованими

Державний концерн "Укроборонпром" підставив президента України Петра Порошенка, оскільки той передав армії техніку з дефектами
Depo.Влада
3 жовтня 2016 06:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявила народний депутат від фракції "Батьківщина" Надія Савченко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Від початку своєї депутатської діяльності та роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони я постійно борюся з корупцією в "Укроборонпромі". Є позитивні результати, але ще дуже багато роботи попереду", - заявила вона.

Нардеп припустила, що "Укроборонпром" знову підставив президента.

"16 БТРів (15 БТР 4E, 1 БТР-4-К), які 23 березня 2016 року Порошенко передав бійцям 92-ї бригади, виявилися з проектним браком. При використанні їх на полігоні перед відправкою в зону проведення АТО вся техніка просто "лягла". Основні поломки, як пояснили бійці 92-ї бригади, які не хочуть бути названими, - розрив гідросистеми, поломки в ходовій", - написала Савченко.

За її словами, основна причина поломок - помилка в проектуванні цих БТРів.

"А що було б з нашими бійцями, якби вони поїхали на такій техніці в зону АТО і в бою вона б відмовила?!" - обурилася нардеп.

За даними Савченко, в результаті 92-я бригада вирушила в зону проведення АТО на старій техніці, а всі БТР 4Е і 4К (16 шт.) повернуть на Завод імені Малишева на доопрацювання.

"Вчергове будуть витрачені кошти Міністерства оборони. Мною будуть вжиті всі заходи депутатського реагування (депутатські запити до голови "Укроборонпрому", президента України, до правоохоронних органів)", - підкреслила вона.

Савченко: 16 БТРів, які Порошенко передав бійцям 92-ї бригади, виявилися бракованими - фото 1

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада