Санкції стримали Путіна від ескалації, але передумати не змусили, - NYT

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама на саміті G7 прагне переконати союзників у необхідності продовження санкцій проти Російської Федерації
Depo.Влада
8 червня 2015 05:33
ФОТО: depo.ua

Про це пише видання The New York Times і зазначає, що штрафні заходи поки не дали відчутних результатів, передає depo.ua з посиланням на "канал 24".

"Жорсткі економічні санкції, які були основою американських і європейських зусиль у їхній протидії Москві у відповідь на анексію Криму в минулому році і її агресію, яка триває в Україні, разом з падінням ціни на нафту, мали вплив на Росію. Вони, можливо, допомогли стримати Путіна від ескалації конфлікту", - пише видання.

Однак визнає, що санкції, очевидно, не змусили Путіна відмовитися від своїх задумів щодо України або повернути Крим. На думку аналітиків, Росія зайняла вичікувальну позицію, чекаючи, що коаліція Європи та США не протримається довго.

Як зазначили у виданні, Обама прагне зміцнити єдність європейських країн напередодні саміту Європейського союзу, на якому обговорюватиметься продовження антиросійських санкцій.

"Насамперед акцент робиться на збереженні єдності щодо санкцій, які мали значні наслідки для російської економіки. Ми повинні зберігати тиск, показуючи, що в трансатлантичному союзі не може бути тріщин і для Росії ціна продовжить рости", - заявив заступник радника Обами з питань національної безпеки Бен Родс.

Мітки: США, санкції