"Самопоміч" розродилася заявою про "репресії"

Фракція "Самопоміч" запросила на зустріч прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та попросила його оприлюднити імена правоохоронців, які начебто чинили "терор проти народу"

Depo.Влада
11 квітня 2017 10:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив з трибуни Верховної Ради голова фракції Олег Березюк, передає Depo.ua.

"Ми звертаємося до прем'єр-міністра з проханням оприлюднити імена поліцейських та солдатів Нацгвардії, що брати участь у цих подіях, чинили терор проти народу. Запрошуємо прем'єра на зустріч з фракцією", - зазначив він.

Серед "цих подій" Березюк назвав прихід 15 березня в парламент поліцейських, "непропорційне застосування сили з метою залякувань" до учасників блокади Донбасу та протестувальників під МВС, нереагування поліцією на побиття ті "тушками" місцевих мешканців під Полтавою, охорону силовиками проросійського мітингу в Одесі, цькування нардепів від "Самопомочі" у ЗМІ.

"Органи правопорядку використовують невідомих осіб для чорної роботи, стають на захист рейдерських схем та проросійських сил", - зазначив Березюк.

Нагадаємо, що "Самопоміч" вже викликала в Раду голів ГПУ і СБУ для звіту щодо перебування у 15 березня у Раді офіцера Нацполіції Юрія Голубана, який начебто воював за сепаратистів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада