Саміт Україна-ЄС призначено на травень

Голова підрозділу з питань "Східного партнерства" Зовнішньої служби ЄС Дірк Шубель анонсував проведення саміту Україна-ЄС у травні цього року
Depo.Влада
26 січня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Таке повідомлення Шубель зробив сьогодні в Брюсселі в Європейському парламенті під час засідання Комітету Асоціації Україна-ЄС, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Наступний великий захід - це саміт Україна-ЄС, який попередньо запланований на травень", - сказав він.

Говорячи про порядок денний відносин Україна-ЄС, європейський дипломат зазначив, що пріоритетним є питання виконання поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. "Це був дуже важливий крок щодо відкриття ринків, але й який включає дуже всеохоплюючі програми для проведення реформ, пов'язаних з економікою та торгівлею. Якщо вони будуть виконані, а це буде, без сумніву, важкою роботою, це надасть більше безпеки та стабільності для інвесторів", - наголосив Шубель.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року Європейський Союз і Україна почали застосовувати поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, яка є частиною Угоди про асоціацію, підписаного в червні 2014 року.

Решта Угоди про асоціацію в його політичній частині вже застосовуються з листопада 2014 року.

З набранням чинності ЗВТ обидві сторони зможуть гарантувати, що ринок товарів і послуг буде відкритий на основі передбачуваних і гарантованих торгових правил з тим, щоб створити для українського та європейського бізнесу, інвесторів, споживачів і громадян нові можливості.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада