Саміт ЄС обговорить референдум в Нідерландах щодо України, - ЗМІ

Саміт ЄС 28-29 червня в Брюсселі обговорить наслідки референдуму у Британії щодо виходу з ЄС, а також референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію з Україною
Depo.Влада
26 червня 2016 23:00
ФОТО: depo.ua

Про це в неділю в Брюсселі повідомив УНІАН європейський чиновник, передає depo.ua.

За його словами, у вівторок 27 лідерів країн-членів ЄС за вечерею з прем'єр-міністром Британії Девідом Кемероном проведуть дискусію щодо ситуації, пов'язаної з виходом Великобританії з ЄС.

"Ми очікуємо, що він розповість про результати і про ситуацію, що склалася. Це також дозволить обмінятися думками щодо наступних кроків. На цьому етапі ми не очікуємо, що він запустить статтю 50 (стаття, якою встановлено порядок виходу з ЄС)", - деталізував чиновник.

В цей же день прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте хоче обговорити з лідерами наслідки референдуму щодо Угоди про асоціацію з Україною, який пройшов у цій країні в березні.

"Саміт буде тим місцем, де почнеться процес розв'язання занепокоєнь, які були висловлені під час референдуму", - підкреслив європейський чиновник.

Також на порядку денному такі питання як міграція і внутрішній ринок. Крім того, у вівторок відбудеться зустріч з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, де сторони проговорили майбутню Угоду між ЄС і альянсом, яку буде формалізовано на саміті НАТО у Варшаві.

Також Високий представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні зробить коротку презентацію зовнішньополітичної стратегії.

Європейський чиновник також повідомив, що в середу відбудеться неформальна зустріч 27 лідерів.

"Це буде перше засідання без Британії, де лідери обговорять так званий процес розлучення і майбутнє 27 членів ЄС", - зазначив чиновник.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада