Сальдо дав "зелене світло" президенту в Херсоні

Відмова екс-регіонала Володимира Сальдо від участі у другому турі в Херсоні свідчить про те, що "Наш Край" - це 100-відсотковий проект Банкової
Depo.Влада
3 листопада 2015 19:12
ФОТО: depo.ua
Сальдо дав "зелене світло" президенту в Херсоні
Сальдо дав "зелене світло" президенту в Херсоні

У Херсоні відбувся цікавий політичний фінт вухами з боку екс-мера Володимира Сальда, який, попри вихід до другого туру, відмовився від подальшої боротьби за посаду міського голови.

"Нинішня виборча кампанія - найбрудніша в історії Херсона. Нещодавно мені стало відомо про те, що мої опоненти в другому турі запланували кілька радикальних акцій, спрямованих не тільки проти мене, а й проти всіх прихильників. Ці дії могли повалити Херсон у безодню хаосу і громадянського протистояння. Я не маю права допустити того, щоб через політичну боротьбу постраждали мої земляки. Тому я вирішив не брати участь у другому турі виборів мера", - пояснив Сальдо.

Такої аргументації для зняття з виборів, мабуть, ще ніколи не звучало. Втім, для Сальда, який вирішив знятися з перегонів, схоже, аргументація стояла на останньому місці.

Насправді, доводиться констатувати, що рішення екс-мера про зняття напряму пов’язано з тим, що він йшов на ці вибори від політпроекту "Наш Край", який пов’язують з Банковою та особисто заступником голови Адміністрації президента Віталієм Ковальчуком.

Нагадаємо, що в першому турі за Сальда проголосували 16,09% виборців, тоді як за самовисуванця, чинного мера Володимира Миколаєнка віддали свої голоси 24,81% виборців. Цікаво, що БПП формально виставила власного кандидата в мери – Олену Урсуленко, але вона набрала п’яте місце з 7,65% підтримки. Підтримувати Миколаєнка відкрито на Банковій не ризикнули: справа в тому, що Миколаєнко – екс-регіонал.

Щоб не заважати Миколаєнку спокійно перемогти на Банковій вирішили прибрати Сальда, який має в місті серйозні позиції. Навіщо ризикувати, якщо можна вивести у другий тур представника "Батьківщини" Владислава Мангера. Той набрав у першому турі 12,37%, але електоральної бази для того, щоб перемогти у Миколаєнка у нього, на відміну від Сальда, немає.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада