Сакварелідзе сумнівається у замаху на Шокіна: хто хоче, той робить

Колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе вважає, що з "Наганом" 1935 року випуску на генпрокурора ніхто зазіхати не буде
Depo.Влада
3 квітня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю "Лига.net" він висловив сумніви щодо замаху на Віктора Шокіна, передає depo.ua.

"Знаю, як замахи зазвичай відбуваються. В Одесі два тижні тому було замовне вбивство. Людину з шістьма охоронцями вбив професійний кілер на прогулянці. Шість охоронців його не змогли врятувати. Хто хоче, той робить. І з "Наганом" 1935 року випуску, думаю, на такого рівня чиновника зазіхати ніхто не буде", - зазначив Сакварелідзе.

Він також розповів, що після замаху на Шокіна почалася масштабна перевірка власників Toyota Land Cruiser, тому що така ж марка стояла недалеко від місця, звідки велася стрілянина.

"Як допитувати всіх власників Toyota Land Cruiser по всій Україні в рамках розслідування замаху на Шокіна? Тому що там в той час стояла машина цієї марки. Уявіть собі: 45-мільйонна країна. Скільки Toyota Land Cruiser зареєстровано в Україні, щоб допитати всіх власників...", - сказав Сакварелідзе.

Нагадаємо, 2 листопада близько 10 вечора був здійснений обстріл по вікнах кабінету генпрокурора Віктора Шокіна в будівлі Генпрокуратури на вул. Різницькій в Києві. Генпрокурор якраз проводив нараду. СБУ кваліфікувала цей факт як замах на життя державного діяча.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада