Сакварелідзе створює штаб контролю над справою "діамантових прокурорів"

Заступник генпрокурора і прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе закликав усіх небайдужих приєднатися до наглядового штабу для контролю над справою "діамантових прокурорів"
Depo.Влада
10 березня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За його словами, зараз критично важливо забезпечити максимальний громадський контроль над подальшим процесом, щоб не допустити спроби будь-яких маніпуляцій з боку недоброзичливців.

Приєднатися до штабу він закликав усіх бажаючих активістів, блогерів, народних депутатів, громадських діячів та просто зацікавлених у справедливому правосудді осіб.

"Ваша присутність на судових засіданнях і активний медіа-моніторинг процесу буде важливим фактором контролю за його об'єктивністю. Ми не повинні дати жодного шансу розвалити цю знакову справу – справу честі нової України", – написав Сакварелідзе.

Всіх, хто хоче приєднатися до цієї ініціативи, він закликав зареєструватися, використовуючи цю форму.

"Також пропоную всім зацікавленим самим визначити зручне для них місце і час зустрічі для координації наших подальших кроків", – додав він.

За словами прокурора, наразі відчувається значний тиск системи, яка намагається замнути справу діамантових прокурорів (заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакина).

Зокрема, за його словами, одна з суддів Голосіївського райсуду Києва близька до Корнійця. Через це прокуратура оголосила відвід суддям, однак суд у ньому відмовив.

СУД ПО ДЕЛУ «БРИЛЛИАНТОВЫХ ПРОКУРОРОВ»: СОЗДАНИЕ НАБЛЮДАТЕЛЬНОГО ШТАБАНа этой неделе в Голосеевском районном суде г.Ки...

Опубліковано Davit Sakvarelidze 10 березень 2016 р.

Нагадаємо, старшим групи прокурорів у справі "діаментових прокурорів" визначено Сакварелідзе, на якого покладено обов'язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні.  Він вже виступив з вимогою негайного призначення всіх поданих кандидатур на відповідні посади в ГПУ.

6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу, а на слідчих, які займаються цією справою, посилився тиск

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада