Сакварелідзе розповів про "шнирів" Яценюка та український паспорт, яким пишається

Головного прокурора Одещини Давида Сакварелідзе обурили слова голови уряду Арсенія Яценюка та голови МВС Арсена Авакова щодо іноземців
Depo.Влада
15 грудня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це, в контексті  вчорашнього конфлікту на Нацраді реформ за участю Михайла Саакашвілі, він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я помітив дуже цікавий і багато в чому симптоматичний наратив і тенденцію нападок з боку диванних фейсбук-реформаторів, міністрів і казнокрадів в стилі: "Міша нічого не зміг зробити в Одесі". Цей посил як папуги повторюють маловідомі підручні депутати. Ми весь час очікували, коли ж настане цей момент істини, коли ж заговорить більшість з когорти квазі-політиків, які наївно вважають, що саме вони були лідерами Майдану, а не люди, які довірили їм цю роль", - пише Сакварелідзе.

За його словами, роздратування привілейованих чиновників і казнокрадів, пов'язане з тим фактом, що в Одесі "ні губернатор, ні прокурор, ні керівник УВС, ні керівник митниці хабарів не беруть - це принципова позиція".

"Для цих людей суть істинної роботи полягає в імітації управління та реформ, вони чіпляються за єдину поки що перемогу українсько-грузинської команди - патрульну поліцію. При цьому, їм не лінь критикувати Михайла і його соратників - як же вони могли, щодня і щогодини воюючи з урядом і олігархами, не відродити Одеський регіон", - говориться у повідомленні.

"Невже ви й справді думаєте, що українці настільки терплячі, що вони будуть ще довго спокійно дивитися на все це? Адже саме через вас гинуть тисячі українців і "грузинів-гастролерів", як ви їх називаєте, які приїхали захищати вашу землю, яку щиро люблять і вважають рідною. Поки ви і ваші "шнирі" займаються безсовісним захопленням, "кришуванням" потоків і оформленням офшорних кампаній, куди тікають призначені для патріотів в окопах гроші? При цьому, ви без докорів сумління бравуєте - ну як же так, чому ж Міша за цілих 4 місяці не зміг очистити серединку болота !?) Хочу вам відкрито сказати - ви дуже глибоко помиляєтеся і забуваєте, хто і як вас привів на ваші посади. Це ті прості люди, благополуччя яких ви холоднокровно крадете прямо на їх очах без тіні сорому. Нахабно і щодня! Я, грузинський українець, "гастролер" з українським паспортом, який ним дорожить і пишається, щодня живу з цією відповідальністю перед котрі втратили надію українським народом", - написав Сакварелідзе.

За його словами, в уряді Яценюка не розуміють, хто такі грузинські реформатори і з якою метою приїхали в Україну.

"Наша команда разом вже 11 років. Ми пройшли і перемоги, і поразки, але є те, що нас завжди об'єднувало - спільні цінності та моральне задоволення від досягнутого результату, а ніяк не потоки і схеми, як це звично для деяких. І таким, як ви, в наших рядах не було місця! Більше того, такі, як ви, або боялися висовуватися (вичікуючи потрібний момент, коли ж ослабне держава) або ж сиділи там, де таким, як ви, і місце. Повірте мені: соратників, ідеологічних братів і сестер в Україні у нас набагато більше, ніж вам здається, коли ви вивчаєте підправлені цифри соціологічних опитувань результатів вашої PR кампанії. Не забувайте (як екс-політик даю вам безкоштовну пораду): і в Україні, і в Грузії політичний рейтинг дуже схожий на кардіограму!", - резюмував Сакварелідзе.

Нагадаємо, вчора на засіданні Нацради реформ між Аваковим та Саакашвілі розгорівся конфлікт.

За даними очевидців, Аваков жбурнув у Саакашвілі склянку з водою та закликав "забиратися з його країни". Його підтримав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, який назвав голову Одеської ОДА "гастролером".

Читайте також: Все про конфлікт між Аваковим та Саакашвілі (ХРОНІКА)