Сакварелідзе розповів про "шнирів" Яценюка та український паспорт, яким пишається

Головного прокурора Одещини Давида Сакварелідзе обурили слова голови уряду Арсенія Яценюка та голови МВС Арсена Авакова щодо іноземців

Про це, в контексті  вчорашнього конфлікту на Нацраді реформ за участю Михайла Саакашвілі, він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я помітив дуже цікавий і багато в чому симптоматичний наратив і тенденцію нападок з боку диванних фейсбук-реформаторів, міністрів і казнокрадів в стилі: "Міша нічого не зміг зробити в Одесі". Цей посил як папуги повторюють маловідомі підручні депутати. Ми весь час очікували, коли ж настане цей момент істини, коли ж заговорить більшість з когорти квазі-політиків, які наївно вважають, що саме вони були лідерами Майдану, а не люди, які довірили їм цю роль", - пише Сакварелідзе.

За його словами, роздратування привілейованих чиновників і казнокрадів, пов'язане з тим фактом, що в Одесі "ні губернатор, ні прокурор, ні керівник УВС, ні керівник митниці хабарів не беруть - це принципова позиція".

"Для цих людей суть істинної роботи полягає в імітації управління та реформ, вони чіпляються за єдину поки що перемогу українсько-грузинської команди - патрульну поліцію. При цьому, їм не лінь критикувати Михайла і його соратників - як же вони могли, щодня і щогодини воюючи з урядом і олігархами, не відродити Одеський регіон", - говориться у повідомленні.

"Невже ви й справді думаєте, що українці настільки терплячі, що вони будуть ще довго спокійно дивитися на все це? Адже саме через вас гинуть тисячі українців і "грузинів-гастролерів", як ви їх називаєте, які приїхали захищати вашу землю, яку щиро люблять і вважають рідною. Поки ви і ваші "шнирі" займаються безсовісним захопленням, "кришуванням" потоків і оформленням офшорних кампаній, куди тікають призначені для патріотів в окопах гроші? При цьому, ви без докорів сумління бравуєте - ну як же так, чому ж Міша за цілих 4 місяці не зміг очистити серединку болота !?) Хочу вам відкрито сказати - ви дуже глибоко помиляєтеся і забуваєте, хто і як вас привів на ваші посади. Це ті прості люди, благополуччя яких ви холоднокровно крадете прямо на їх очах без тіні сорому. Нахабно і щодня! Я, грузинський українець, "гастролер" з українським паспортом, який ним дорожить і пишається, щодня живу з цією відповідальністю перед котрі втратили надію українським народом", - написав Сакварелідзе.

За його словами, в уряді Яценюка не розуміють, хто такі грузинські реформатори і з якою метою приїхали в Україну.

"Наша команда разом вже 11 років. Ми пройшли і перемоги, і поразки, але є те, що нас завжди об'єднувало - спільні цінності та моральне задоволення від досягнутого результату, а ніяк не потоки і схеми, як це звично для деяких. І таким, як ви, в наших рядах не було місця! Більше того, такі, як ви, або боялися висовуватися (вичікуючи потрібний момент, коли ж ослабне держава) або ж сиділи там, де таким, як ви, і місце. Повірте мені: соратників, ідеологічних братів і сестер в Україні у нас набагато більше, ніж вам здається, коли ви вивчаєте підправлені цифри соціологічних опитувань результатів вашої PR кампанії. Не забувайте (як екс-політик даю вам безкоштовну пораду): і в Україні, і в Грузії політичний рейтинг дуже схожий на кардіограму!", - резюмував Сакварелідзе.

Нагадаємо, вчора на засіданні Нацради реформ між Аваковим та Саакашвілі розгорівся конфлікт.

За даними очевидців, Аваков жбурнув у Саакашвілі склянку з водою та закликав "забиратися з його країни". Його підтримав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, який назвав голову Одеської ОДА "гастролером".

Читайте також: Все про конфлікт між Аваковим та Саакашвілі (ХРОНІКА)